Referencje

Starostwo Powiatowe w Szamotułach

onas

Starostwo powiatowe w Szamotułach od sześciu lat współpracuje z firmą Usługi Łowieckie i Leśne "Bączek" Pana Łukasza Bąka w Dąbrówce Leśnej przy il. Gajowej1.
Korzystamy z pomocy przy organizacji Mistrzostw Powiatu Szamotulskiego w Strzelaniu Myśliwskim Śrutowym.
Nasze kontakty przebiegają sprawnie i terminowo, a proponowane usługi są na wysokim poziomie, w szczególności przygotowanie strzelnicy, obsługa zawodów i catering.
Kompetencje i profesjonalizm dodatkowo usprawniały dotychczasową współpracę.

onas

Centrum Kształcenia Przedsiembiorców Leśnych

onas

Biuro Projektu "Rozwój kapitału ludzkiego w firmach leśnych" niniejszym pismem potwierdza przeprowadzenie przez Firmę Usługi Łowieckie i Leśne BĄCZEK Łukasz Bąk usług, w ramach realizowanego projektu szkoleniowego skierowanego do przedsiębiorstw leśnych.
Usługi te miały charakter zarówno szkoleniowy jak i polegające na zabezpieczeniu wyżywienia oraz sal wykładowych na szkoleniach i kursach.
Stwierdzamy jednoznacznie, iż sposób i forma usług oraz zaangażowanie w każde z dotychczas przeprowadzonych szkoleń wskazuje jednoznacznie na wysoki profesjonalizm firmy, przejawiający się w terminowości i fachowości.
Niniejszym pismem udzielamy referencji Firmie Usługi Łowieckie i Leśne BĄCZEK Łukasz Bąk jako solidnemu i rzetelnemu partnerowi.

onas
© by mumin